Χορήγηση κωδικών πρόσβασης σε κατατακτήριους φοιτητές

29 Φεβρουαρίου 20240

Οι κατατακτήριοι φοιτητές του Τμήματος Ιατρικής του Δ.Π.Θ του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024 έχουν τη δυνατότητα να λαμβάνουν τους κωδικούς πρόσβασης σύμφωνα με την παρακάτω διαδικασία:
α) με αυτοπρόσωπη παρουσία του φοιτητή στη γραμματεία του Τμήματος και επίδειξη της αστυνομικής ταυτότητας
ή
β) υποβάλλοντας ταχυδρομικά στην παρακάτω διεύθυνση θεωρημένη αίτηση από ΚΕΠ για τη γνησιότητα της υπογραφής (η αίτηση επισυνάπτεται) και οι κωδικοί θα αποστέλλονται είτε σε ηλεκτρονική είτε σε ταχυδρομική διεύθυνση που θα μας αναγράφετε στην αίτηση. Σε περίπτωση που η θεώρηση της αίτησης είναι ηλεκτρονική (gov.gr) μπορεί να αποσταλεί με        email στη Γραμματεία.

Το πιστοποιητικό φοιτητικής ιδιότητας οι φοιτητές μπορούν να το παραλάβουν ψηφιακά υπογεγραμμένο ύστερα από αίτησή τους στο students.duth.gr.

ΑΙΤΗΣΗ

Ταχ. Δ/νση: