Αποτελέσματα στέγασης Α΄ έτους στην πόλη της Αλεξανδρούπολης

ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σύμφωνα με τον Κανονισμό Λειτουργίας Φοιτητικών Εστιών του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης και μετά από εξέταση των αιτήσεων που υποβλήθηκαν εμπρόθεσμα  για στέγαση προπτυχιακών φοιτητών Α΄ Έτους όλων των Τμημάτων στην πόλη της Αλεξ/πολης, η σειρά κατάταξης των φοιτητών είναι σύμφωνα με τον συνημμένο πίνακα.

Στην Α΄ φάση  δικαιούχοι στέγασης είναι οι πρώτοι πενήντα (50) φοιτητές (ακολουθεί συνημμένος πίνακας δικαιούχων)  οι οποίοι   θα εγκατασταθούν σε αντίστοιχο Ξενοδοχείο από το Τμήμα Ακαδημαϊκών Θεμάτων Αλεξ/πολης αυστηρά από την Δευτέρα 21  Οκτωβρίου 2019  έως την Παρασκευή 25 Οκτωβρίου 2019.

Μετά το τέλος της προθεσμίας θα ακολουθήσει η Β΄ φάση επιλογής από τον πίνακα κατάταξης σύμφωνα με τα κενά που θα έχουν δημιουργηθεί.

Ο Αν. Προϊστάμενος του Τμήματος

Ακαδημαϊκών Θεμάτων Αλεξ/πολης