Πρόγραμμα για τον Αθλητισμό και την Εκπαίδευση: από την Αρχαία Ολυμπία μέχρι σήμερα”, Κέντρο Ελληνικών Σπουδών Πανεπιστημίου Harvard, Διεθνής Ολυμπιακή Ακαδημία, Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

17 Μαΐου 20240

Παράταση προθεσμίας για τις αιτήσεις του Προγράμματος  για τον Αθλητισμό και την Εκπαίδευση

Έπειτα από αιτήματα ενδιαφερομένων, ανακοινώνουμε παράταση των αιτήσεων έως την Κυριακή 26 Μαΐου για το «Πρόγραμμα για τον Αθλητισμό και την Εκπαίδευση: από την Αρχαία Ολυμπία μέχρι σήμερα».

Το πρόγραμμα, το οποίο προσφέρεται δωρεάν, θα πραγματοποιηθεί στην Ολυμπία από τις 9 έως τις 12 Ιουλίου και είναι ανοιχτό σε  φοιτητές και φοιτήτριες από όλα τα τμήματα ελληνικών πανεπιστημίων.

Διαβάστε περισσότερα για το πρόγραμμα και την αίτηση στην κεντρική του ιστοσελίδα: https://greece.chs.harvard.edu/events-conferences/sport-education-program.

Announcement-IOA-CHS_Sport-and-Education-Program-2024-Extension