Χορήγηση κωδικών πρόσβασης και πιστοποιητικό φοιτητικής ιδιότητας σε πρωτοετείς φοιτητές που εγγράφηκαν με την κατηγορία Αλλοδαπών -Αλλογενών και Αποφοίτων Λυκείων ή αντίστοιχων σχολείων κρατών μελών της Ε.Ε.

18 Οκτωβρίου 2023

Χορήγηση κωδικών πρόσβασης

Οι πρωτοετείς φοιτητές που εγγράφηκαν με την παραπάνω κατηγορία του Τμήματος Ιατρικής του Δ.Π.Θ. του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024  έχουν τη δυνατότητα να λαμβάνουν τους κωδικούς πρόσβασης και το πιστοποιητικό φοιτητικής ιδιότητας από σήμερα 18-10-2023 σύμφωνα με την παρακάτω διαδικασία :

α) είτε με αυτοπρόσωπη παρουσία του φοιτητή στη Γραμματεία του Τμήματος στο Γραφείο Φοιτητικών Θεμάτων και επίδειξη της αστυνομικής ταυτότητας.

β) είτε υποβάλλοντας ταχυδρομικά στην παρακάτω διεύθυνση θεωρημένη αίτηση από ΚΕΠ για τη γνησιότητα της υπογραφής (η αίτηση επισυνάπτεται) και οι  κωδικοί θα αποστέλλονται είτε σε ηλεκτρονική είτε σε ταχυδρομική διεύθυνση που θα μας αναγράφετε στην αίτηση.

ΑΙΤΗΣΗ-ΓΙΑ-ΚΩΔΙΚΟΥΣ

Ταχ. Δ/νση: