Iassis Medical Group- Πρακτική άσκηση φοιτητών Ιατρικής Σχολής Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου

30 Ιανουαρίου 20240
Η ιατρική εταιρεία Iassis Medical θα επιθυμούσε να συνεργαστεί με την Ιατρική Σχολή του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου  σε θέματα πρακτικής άσκησης φοιτητών ιατρικής.  Η δραστηριότητά μας επικεντρώνεται  στην Τουριστική Ιατρική: με εμπειρία 15 ετών, διαθέτουμε ένα ευρύ δίκτυο ιατρείων και μονάδων ημερήσιας νοσηλείας στην Ζάκυνθο και την Λευκάδα, όπου φοιτητές της Σχολής θα έρθουν σε επαφή με ένα μεγάλο φάσμα περιστατικών κατά την διάρκεια των θερινών μηνών, καθώς αντιμετωπίζουμε 10.000+ περιστατικά ανα έτος κατά την διάρκεια της τουριστικής περιόδου.
Προσφέρουμε ικανοποιητική αμοιβή, διαμονή, και άλλες παροχές ώστε οι φοιτητές /φοιτήτριες να συνδυάσουν άμεση  ιατρική πρακτική άσκηση, αμειβόμενη εργασία και ελεύθερο χρόνο σε νησιά με εξαιρετικές συνθήκες.
Παρακαλώ ελάτε σε επαφή μαζί μας ώστε να συζητήσουμε περισσότερες λεπτομέρειες.
Παρακάτω θα βρείτε τις ιστοσελίδες μας.