ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΣΠΟΥΔΩΝ & ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ

4 Οκτωβρίου 20240

Οι πρωτοετείς φοιτήτριες/φοιτητές που έχουν ολοκληρώσει την ηλεκτρονική τους εγγραφή στο Τμήμα Ιατρικής του Δ.Π.Θ., μπορούν να παραλάβουν την Βεβαίωση Σπουδών και  επιπρόσθετα οι άρρενες πρωτοετείς φοιτητές, το Πιστοποιητικό Στρατολογικής Χρήσης, από την σελίδα https://students.duth.gr/  με χρήση των προσωπικών Πανεπιστημιακών κωδικών τους, μετά τις 14.30μ.μ..

Παρακαλούνται οι φοιτήτριες και οι φοιτητές να ελέγξουν τα προσωπικά στοιχεία τους τα οποία αναγράφονται στην βεβαίωση ή/και στο Πιστοποιητικό Στρατολογικής Χρήσης και σε περίπτωση λάθους να αποστείλουν σχετικό e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση evougiat@admin.duth.gr ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 25510 30913.

Γραφείο Φοιτητικών Θεμάτων

Ευανθία Βουγιατζή
Τηλ. 2551030912 (εσωτερικό 77912)
Εmail: evougiat@admin.duth.gr